WordCamp Gliwice 2023

WordCamp Gliwice 2023

Możliwość wystąpienia przed miłośnikami WordPress’a to dla mnie ogromna przyjemność i wyróżnienie. Dziękuję za wysłuchanie i zapraszam do zapoznania się z prezentowanymi materiałami w temacie: Taniej rozwijać niż zatrudniać. Jak osiągnąć sukces biznesowy poprzez inwestowanie w rozwój pracowników?

Czym jest WordCamp Gliwice 2023?

WordCamp Gliwice 2023 to największa konferencja miłośników WordPressa w Polsce. Zgromadziła w tym roku ponad 300 uczestników z różnych branż i specjalności. To wyjątkowa okazja do spotkania z innymi użytkownikami, programistami, projektantami i przedsiębiorcami związanych z WordPressem. To także możliwość poznania najnowszych trendów i rozwiązań w tej dziedzinie.

WordCamp Gliwice 2023 to nie tylko prelekcje i warsztaty, ale także wiele atrakcji towarzyszących, takich jak WordCampowa Wykreślanka, Middle Party czy Contributor Day. To także szansa na wsparcie ekologii i posadzenie kawałka lasu dzięki współpracy z Fundacją Czas na Las.

Dziękuję za możliwość wystąpienia na WordCamp Gliwice 2023!
To była dla mnie niesamowita przygoda i ogromne wyróżnienie.

Jak pobrać skrypt i porady po prezentacji?

Jeśli nie mogliście być na mojej prezentacji lub chcecie sobie przypomnieć jej główne punkty, mam dla Was dobrą wiadomość! Możecie pobrać prezentację multimedialną stworzoną w duchu Pecha Kucha (grafiki bez treści), skrypt tekstowy wraz ze źródłami oraz dodatkowe porady po prezentacji. Wystarczy, że podacie swój adres e-mail i otrzymacie link do pobrania materiałów.

Zachęcam Was do skorzystania z tej możliwości i do kontaktu ze mną w razie jakichkolwiek pytań lub uwag dotyczących tematu rozwoju pracowników lub rekrutacji. Chętnie odpowiem na Wasze wiadomości i podzielę się z Wami moim doświadczeniem i wiedzą.

Wypełnij poniższy formularz, a prześlę Ci materiały na maila

Obejrzyj nagranie wystąpienia

Nagranie wystąpienia z WordCamp Gliwice 2023 możesz obejrzeć już na YouTubie i WordPress.tv!

https://www.youtube.com/watch?v=RowiXLO5mhA


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *