Referencje, które otrzymałam

Miałam przyjemność wzięcia udziału w rekrutacji i w procesie onboardingu przygotowanym przez Martę w firmie, w której aktualnie pracuję. Nie skłamię, jeśli powiem, że była to najfajniejsza i najmilsza rekrutacja, w jakiej dane mi było wziąć udział do tej pory. Sam onboarding pozwolił mi na szybkie i bezstresowe wdrożenie do zespołu! Marta jest zdecydowanie najlepszym HR-owcem, jakiego każda firma może sobie wymarzyć. Pomocna, kreatywna i przede wszystkim profesjonalna.
Dorota Ingielewicz
Marketing Manager
Profesjonalistka… niezwykle energiczna, terminowa i dokładna zarówno w trakcie porządkowania procesów w organizacjach jak i dostrzegania potencjału w obszarach łatwych do przeoczenia. Co istotne, szczera w przekazywaniu zarówno pozytywnych jak i negatywnych wniosków… Gorąco polecam firmom, które czują że czas na wewnętrzne zmiany… i porządki 😉
Władysław
Infobroker
Marta przeprowadziła mnie z dużą wprawą przez jeden z bardziej stresujących momentów w karierze zawodowej. Była to zasługa dobrze przemyślanego procesu, gdzie nie było miejsca na niewyjaśnione kwestie, a za to pełne wsparcie i zrozumienie.
Marta urzekła mnie też niesztampowym komunikatem i lekkim piórem, które dobrze wyróżnia się w szarości biznesowych treści.
Dużym plusem jest też koleżeńskie wsparcie ponad granicami rantów własnych biurek.
Jeden z jaśniejszych punktów na mapie mojego zawodowego bycia 🙂
Anna Kania
Head of Sales
To jest bardzo konkretna osoba, która potrafi skrupulatnie wejść w proces i wyciągnąć z niego to, co dobre, ale przede wszystkim to, co do usprawnienia. Pracując z nią, można być pewnym, że procesy zostaną zoptymalizowane, a firma/organizacja będzie działać na wyższym poziomie. To osoba, na którą można liczyć, aby doprowadzić do sukcesu każdy projekt. Rekomenduję!
Magda Czekała
Opiekun Stron
Wulkan energii i pomysłów… kobieta wielu talentów 🙂. Zawsze na posterunku z dobrą i trafną radą do podzielenia się. Cenię to, że nie owija w bawełnę i mówi co leży na sercu. Fantastyczna osoba do współpracy, która za dobre decyzje pochwali, a te mniej trafne przedyskutuje z Tobą, aby wyciągnąć wnioski na przyszłość i ich nie powielać. Tak trzymaj Marto! 🙂
Łukasz Masiakowski
Scrum Master
Jak rekrutacja to tylko z Martą! Prowadziła dla mnie kilka procesów rekrutacyjnych na stanowiska związane ze wsparciem technicznym dot. oprogramowania oraz związanych z copywritingiem technicznym. Zawsze potrafiła utrzymać równe, energiczne tempo. Dowoziła! Jej feedback był wyczerpujący. Spotkania prowadzi bez stresu i z dużym entuzjazmem. Zawsze wie, o co zapytać kandydatów, żeby wyjaśnić wątpliwości.
Przemek Rosa
Product Owner w WP Desk

Chcesz poznać więcej opinii?

Odwiedź mojego LinkedIn!