Jestem HR Business Partnerką, który nie tylko rozumie, ale także pasjonuje się tworzeniem pozytywnej i dynamicznej kultury organizacyjnej w firmach MŚP. Moja praca polega na bliskiej współpracy z Zarządami i kadrami menadżerskimi firm, które pragną osiągnąć wyższy poziom rozwoju oraz chcą zmiany w swoim funkcjonowaniu.

Ludzie są główną wartością firmy. Nie tylko ludzie na szczycie, ale każda jednostka, budująca organizację. Każdy pracownik, tworzy fundamenty organizacji i jest kluczowym elementem jej sukcesu.

Kultura firmy to nie tylko ozdobnik – to fundament, na którym opiera się efektywność biznesowa. Dlatego też oferuję Ci moje usługi doradcze w obszarze zarządzania ludźmi oraz kultury organizacyjnej.

Moja rola obejmuje kompleksową analizę potrzeb Twojej firmy, opracowanie strategii dopasowanej do jej unikalnych celów oraz wsparcie w implementacji rozwiązań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Moją misją jest pomóc Ci stworzyć pozytywną kulturę organizacyjną, która nie tylko spełni oczekiwania, ale również będzie w pełni zgodna z misją i celami Twojej firmy.

Współpracując ze mnązyskujesz

1

Wsparcie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi

skutecznie zarządzaj zasobami ludzkimi w Twojej firmie

4

Wsparcie ekspertów HR

przejmiemy odpowiedzialność w wymiarze zgodnym z Twoimi potrzebami

2

Opracowanie strategii HR

strategia HR dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

5

Narzędzia do weryfikacji wydajności

Twojego zespołu, które umożliwią osiąganie celów

3

Tworzenie pozytywnej kultury organizacyjnej

która będzie zgodna z celami Twojej firmy,

6

Checklisty

aby Twój HR był bardziej przewidywalny i mierzalny

Jak to zrobimy?

 • Bezpłatna konsultacja

  Umów się na BEZPŁATNĄ konsultację wstępną, podczas której określimy Twoje potrzeby i ustalimy czy jesteśmy odpowiedni zespołem do pracy

 • Analiza

  Analiza Sytuacji – audyt procesów HR, polityki personalnej i procedur. Audyt ten pozwoli zidentyfikować obszary do poprawy i dostosować strategię do unikalnych potrzeb Twojej firmy.

 • Strategia

  Opracowanie Strategii HR – na podstawie wyników analizy doradca HR może opracować spersonalizowaną strategię HR dopasowaną do Twoich celów biznesowych. Strategia ta będzie obejmować cele, kroki działania i plan wdrożenia.

 • Wdrożenie

  Wdrożenie Rozwiązań – czas na wprowadzenie zmian i rozwiązań mających na celu poprawę kultury organizacyjnej oraz zarządzanie zasobami ludzkimi. Dostarczymy narzędzia i checklisty, które pomogą w monitorowaniu postępów.

 • Rozwój

  Kontynuacja Współpracy – budowanie kultury organizacyjnej i doskonalenie działań HR to proces długotrwały. Warto rozważyć kontynuację współpracy na stałe lub w ramach okresowych przeglądów i aktualizacji strategii.

 • Edukacja

  Edukacja Personelu – kluczowy element wdrażania zmian. Nie zapominajmy o zaangażowaniu i edukacji pracowników w temacie nowych praktyk i kultury organizacyjnej.

Referencje

Jeżeli chcesz przekonać się o moim doświadczeniu, a także skuteczności działań, to odsyłam Cię na stronę z referencjami!